BEZPEČNÝ ADRENALÍN V PODANÍ
NAJSKÚSENEJŠÍCH PILOTOV
NA SLOVENSKU

Zážitkové lety

Zážitkové lety z letiska v Kráľovej pri Senci, alebo z ľubovolného letiska na území Slovenska či Českej Republiky. Pre zábavu, relax, fantastické zážitky- ako darček blízkym.

Pilot Shop

Letecké pomôcky pre pilotov, začiatočníkov i bežných nadšencov lietania. To najnutnejšie čo každý pilot potrebuje

Letecké kurzy

Chceš sa stať pilotom ktorý si kedykoľvek zoberie lietadlo a ide si polietať? Ísť na výlet, dovolenku či obchodné jednanie súkromným lietadlom, rýchlo, pohodlne a bez čakania v zápche? Pomôžeme Ti!

Vyhliadkové lety balónom

Romantika, relax, krásne zážitky. To je len malá časť toho čo Vám let balónom poskytne. Doprajte si oddych od každodenných problémov.Igor Adamec
"Let sa mi páčil, obdivujem s akou ochotou a kreativitou pán pilot odviedol celý zážitkový let."
Mária Mikulová
"Let bol zážitok - keďže nejde o bežný let ako v klasickom lietadle. Odporúčam. Zároveň je fajn vybrať si trasu, kde je viacero zaujímavostí - let tým získa na atraktivite."
Daniela Miťková
"Let sa mi veľmi páčil. Najprv ten prvotný stres z toho, že som necítila zem pod nohami, ale po minútke som si to už užívala :) Potešila ma vtáčia perspektíva Senca a našťastie počasie bolo krásne slnečné a tak som si mohla výhľad na celé okolie patrične užiť. Pilot bol veľmi milý a pokojný, preto som si mohla užiť celý let v pokoji a nie v strese. Najlepšie na tom celom bolo, keď som si mohla vyskúšať riadenie lietadla. Pilot mi to vysvetlil rýchlo a ľahko a ten pocit bol na nezaplatenie. Určite sem prídem znovu aj na dlhší let. Už sa neviem dočkať."
Jaroslav Májek
"Môj prvý let. Bolo to super!"
Filip Fecko
"Ako plus hodnotím možnosť pilotovať lietadlo po vzlietnutí. Všetko bolo úžasné. Prídem zas:) +vysoká ochota pilota + zaujímavá trasa"
Ivana Mikulová
"Let bol úžasný, počasie vyšlo na jednotku a tak som videla krásne. Pilot veľmi príjemný, znásobil zážitok z letu. Odporúčila by som a aj odporúčim tento zážitkový let. Mám na to krásne spomienky. Teším sa na ďalšie kolo. Aj som pilotovala čo bolo úžasné. Veľké ďakujem aj za príjemné pristátie."

bootstrap carousel